Evlerimiz, işyerlerimiz, ofislerimiz ve bütün mekanlar günlük yaşam alanlarımız ve günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yerlerdir.
Boya farkında olmasak da hayatımızın bütün alanların içindedir ve bizler boyaların, renklerin etkisi altındayız.
Kaliteli boyanmış doğru renk seçimi yapılmış bir alanda kendimizi rahat hissederiz. Boya ve renkler çalışmamızı hatta yeme içmemizi bile etkiler.

Germas Yapı olarak; boya ve Badana hizmetlerini kaliteli işçilikle birleştirerek hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkardık. Boyama işlerinizde memnuniyet garantisiyle sizlere en iyi  hizmeti vermekteyiz . Ev boyama , ofis boyama  ve iş yeri boyama konusunda sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Uygun boyama fiyatları ile kaliteli işçiliği birleştirdik.

Boyacı ve badanacı piyasada çok fazla bulunuyor . Bu işte önemli olan, mesleki yeterliliktir ve işin hakkını verebilmektir. Boyacı ve badanacılarımız kendini kanıtlamış olup, mesleki yeterliliğe sahiptirler.Bunun yanında  usta boyacı , usta badanacı vasfına ulaşmış kişilerdir.
Boya ve badana işlerinde sabır önemli bir unsurdur. Ayrıca titizlik bu işin profesyonel yanını yansıtır. Saten alçının pürüzsüzlüğünden , köşe kestirmelerin güzelliğine , ruloyla duvarların taranmasına kadar her süreçte ustalarımız titiz davranır.

İşlerinde temizliğe önem gösterirler.
Boya işlerimizde seçilen boyalar piyasada ki ucuz boyalar değil, Dyo, Marshall, Filli Boya, Polisan  gibi piyasaya hakim kaliteli boyalardır. Yine aynı şekilde kullanılan rulo , fırça , zımpara , bant gibi yardımcı boya ekipmanları da kalitelidir.
Varan Boya yılların tercübesi ile sizlere en kaliteli boya hizmetini sunmaktadır.

Call Now Button
Open chat